02/12/2014 1:09
En yeni robot teknolojilerini, basit bir robotun nasıl yapıldığını görmek, öğrenmek veya robotlarınızı yarıştırmak istiyorsanız ODTÜ ROBOT GÜNLERİ'ni kaçırmayın! Yarışmak ve Atölye Çalışmalarına katılmak için biran evvel kaydınızı yaptırın. Türkiye'nin ilk ve en köklü robot organizasyonu olan ODTÜ Robot Günleri bu sene ULUSLARARASI. . Türkiyenin ilk uluslararası robot yarışmaları organizasyonu 21-22-23 Mart 2008 tarihlerinde ODTÜ Kültür Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecektir. ODTÜ Robot Günleri'nde çeşitli kategorilerden Robot Yarışmaları düzenlendiği gibi özgün ve yaratıcı fikirler de kendine yer buluyor, katılımcılar bilgi paylaşımına teşvik ediliyor. Robot Günleri, sadece düzenlenen çeşitli konferans ve atölye çalışmalarıyla Robot Teknolojisi ile akademik ya da profesyonel olarak ilgilenen bireyleri bir araya getirmekle kalmayıp, amatörleri de bu teknolojiye biraz daha yakınlaştırıyor. İlgi duyan herkesin izleyici olarak da katılabileceği Uluslararası ODTÜ Robot Günleri insanların Robot Teknolojisi konusunda fikir edinmelerinin amaç edinildiği  bu etkinliğe herkes davetlidir...Ayrıntılı bilgi için http://www. odturobotgunleri. org. tr/

NOT: Bilgiustam ekibi olarak bu etkinliği izlemeye gidemeyeceğiz. Ancak Ankara'da bulunup, bu etkinliği bizim için izleyip , fotoğraflar çekip ve izlenimlerini anlatan bir yazı hazırlamak isteyen olursa info@bilgiustam. com adresinden bizimle irtibata geçebilirler. "Odtü Robot Günleri İzlenimler" adında bir konu hazırlanıp, yazıyı hazırlan kişinin adıyla birlikte sitemizde yayınlanacaktır.

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Coğafya Tarih Sitesi Matematik Sorusu Türkçe Sitesi