BlackShot FPS (FİRST PERSON SHOOTER) tarzında olan yeni bir oyun. FPS'nin ne anlama geldiğini bilmiyor iseniz, lütfen buraya tıklayınız yada sitemiz içinden arama yaparak gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. 8 Haziran itibariyle oyuna ön kayıtlar başlamış durumda. Ön kayıt için oyunun web sayfasına girmeniz gerekli. 13 Haziran tarihinde de oyun severler bekledikleri heyecana kavuşacaklar. Sürpriz bir şekilde oyun ülkemizde Türkçe versiyon olarakta sunulabilecek. Oyunun karakter gözünden Türkçe olarak oynanabilmesi büyük bir heyecan katacağa benziyor.

BlackShot VertigoGames tarafından üretilmiş olmakla beraber Türkiye üzerindeki hakları tamamen C2G'ye (Click To Game) firmasına ait. 13 Haziranda kapalı beta olarak oynanabilecek olan oyun, FPS tarzını severlere çok yeni şeyler vaat ediyor. BlackShot yüksek grafiklere sahip ve ilginç bir senaryosu var. Oyunda kendinizi 2033 yılında bularak yoğun bir savaş temposunun içine giriyorsunuz. Tekli yada çoklu şahıslarla da(Bireysel yada takım) oynanabilen BlackShot, 4 farklı modtan oluşuyor.

1. Bayrak kapma.

2. Bul ve Yok et:Bomba imha etme.

3. Mevzi savunması:Canlı bomba olan teröristlere karşı mücadele verme.

4. TDM:Karşı takım ile mücadele.

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Coğafya Tarih Sitesi Matematik Sorusu Türkçe Sitesi