02/12/2014 1:09
Nadeo firması TMU ile TMN'deki kadar parlak bir oyuncu kitlesine hitap edemedi. Bunun önündeki en büyük engel hiç şüphesiz, stadium yarışlarının diğer 7 türe göre çok daha fazla sevilmesiydi. Stadium yarışları TMU ve TMN için farklı ortamlarda sürüyor ve kendi içlerinde birtakım değişiklikler içeriyordu. Fakat asıl stadium kitlesinin Nations'ta bulunması TMU oyuncularını sıkıntıya sokuyordu. Nadeo da bu sorunu çözmek için Trackmania Nations ve United'a Forever ismini ekleyip iki farklı update yaparak oyunların stadium kısımlarını birbirine bağlamayı hedefliyor. Bu sayede Nations oyuncuları hem TMU'daki stadium görselliğine kavuşmuş olacak hem de United oyuncuları çok daha geniş bir kitle ile beraber oynama fırsatı bulacak. İlaveten son dönemlerde çok yaygınlaşan ve boost adı verilen, rank yükseltme olayı da ortadan kalkmış olacak. Artık geceleri PC'yi açık bırakıp ileri tuşunu bantlayan kişiler otomatik rank kasamayacaklar.

Özellikler:

Nations ve United aynı stadium'da yarışacak.

Nations'a yeni United'daki stadium çevresi eklenecek.

Anti-Cheat sistemi kuvvetlendirilerek boost tamamen engellenecek. (sadece ileri tuşuna basılarak biten yollar sistem tarafından otomatik olarak elenecek)

Yepyeni multiplayer foksiyonları eklenecek.

United'daki Coppers(para) sistemi devreye girecek.

Ladder sistemi tamamen yenilecenek ve muhtemelen sıfırlanacak.

Çok daha gelişmiş bir media veritabanı oluşturulacak.

Trackmania Nations Forever ve Trackmania United Forever güncellemeleri tamamen üceretsiz olacak.

Güncellemelerin çıkmasını heyecanla bekliyoruz. Şu an Trackmania United Forever(TMUF) için Beta2 testleri yapılıyor. Nisan ayı içerisinde ise, TMNF'nin Beta çalışmalarına başlanması planlanıyor.

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Coğafya Tarih Sitesi Matematik Sorusu Türkçe Sitesi