Bir elektronik cihazın başına gelebilecek en kötü durumlardan bir tanesi ekran sorunlarıdır ekran çizilmesi, çatlaması gibi durumlar kullanıcının canını sıkar. Ekranlar hassas parçalar olduğundan dolayı bazen değişimi zor ve masraflı olabilmektedir üstelik taktırdığınız yeni cam eskisi kadar performanslı değildir. Brando firması kullanımı kolay üstelik masrafı yeni bir ekrandan çok daha az olan bir ürünü "Protector Plus"ı bizlerle tanıştırdı.

Ekran koruma filmleri ekranın rengini soldurduğu için bazı kullanıcılar taraından pek benimsenmezler ancak Brando firması bu koruyucu filmi iki türde üretmiş ekranın parlaklığından birşey kaybetmemesini isteyen kullanıcılar için Ultraclear, parlama olmasını istemeyen kullanıcılar için ise Anti-glare. Ürünün Ultraclear versiyonu inleciği ile size kendisi hiç hissettirmezken düşme, darbe alma gibi durumlarda karşı ekranınızı başarıyla koruyor, Anti-glare ise güçlü yapısıyla parmak izi lekelerini bile yok edebiliyor.   Ürünün her iki versiyonunuda dilediğiniz zaman çıkartabilir, yıkayabilir ve geri takabilirsiniz.

Ürünü telefonunuzun ekranına yapıştırmadan önce etrafta fazla toz olmayan bir ortama geçin, daha sonra toz toplama özelliği olan bir bez yardımıyla telefonunuzun ekranındaki tozları temizleyin ki film ile telefonun ekranı arasında sizi rahatsız edecek toz tanecikleri kalmasın. Ürünü telefonunuzun ekranına yapıştırmak istediğinizde siz yanlızca ekranın kenarlarını belirleyin, ürünü telefon ekranına tam oturacak şekilde hizzaladığınızda Protector Plus kendiliğinden ekrana yapışacaktır kenarlarıyla oynayıp yeniden şekil vermek için uğraşmanıza gerek yok.

Bu kullanışlı ürünü Brando sitesinden 10$ ücret karşılığı satın alabilirsiniz ancak ürün kargolandıktan sonra Türkiye'ye ulaşması 2 ay kadar sürebilmektedir.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Coğafya Tarih Sitesi Matematik Sorusu Türkçe Sitesi